Oyunlar

Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Çıkış Tarihi

Valorant ne zaman çıkacak? Bir oyun sever olarak son zamanlarda çıkışını merakla beklediğim bu oyun, Riot Games tarafından geliştirilen ve önümüzdeki yaz aylarında bizlerle buluşmasını beklediğimiz bir 5’e 5 şahıs nişancı video oyunu olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Riot Games, üzerinde uzun zamandır çalışmalarını yürüttüğü bu yeni oyunuyla birlikte şahıs nişancı video oyunları kategorisinde yer alacak ilk oyunuyla hayatımıza hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Gelişmiş bir grafik deneyimi, dünya genelinde onlarca noktadan yayın yapan sunucuları ile düşük bir gecikme süresi vaat eden şirket tüm oyuncuları heyecanlandırmayı başarmış durumda. Geçtiğimiz 7 Nisan tarihinde kapalı betaya giren oyun halihazırda belirli şartları yerine getiren oyuncular tarafından oynanabilir durumda.

Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Valorant ne zaman çıkacak? Kapalı betaya girmesiyle birlikte birçok yayıncı tarafından Twitch başta olmak üzere birçok platform üzerinden izleme fırsatı bulduğumuz oyun ileri seviye grafikleriyle dikkat çekmeyi başardı. Donanımsal olarak düşük imkanlara sahip kullanıcılar tarafından dahi oynanabileceği belirtilen oyunun resmi olarak çıkış yapmasıyla birlikte nasıl bir performans sunacağını hep birlikte göreceğiz.

Riot Games tarafından yapılan resmî açıklamalar neticesinde oyunun beta sürecinden ne zaman çıkacağına dair birçok ipucu paylaşılıyor. Valorant’ın çıkış tarihi hakkında şu an için verilebilecek en net bilgi ise 2020 yaz aylarında tüm oyun severler ile buluşacağıdır. Net olarak şu gün çıkacak demek için henüz erken.

valorant çıkış tarihi

Valorant Çıkış Tarihi?

Valorant çıkış tarihi en erken 2020 yaz ayları olarak görülüyor. Bu sürecin aksaması öngörülmezken minimuma indirilebilmesi yine biz oyun severlerin elinde gibi duruyor. Kapalı betaya katılım hakkı sağlayan oyuncular oyun deneyimlerini Riot Games ile ne kadar çok paylaşır ve karşı karşıya kalınan hatalar ve güvenlik açıklarını paylaşır ise oyunun üzerinde gerçekleştirilen son çalışmalar o kadar erken son bulacaktır.

Valorant ne zaman çıkacak ve Valorant çıkış tarihi hakkında en az bende sizin kadar meraklıyım diyebilirim. Bu nedenle gelişmeleri yakından takip ediyor olacağım. Olası bir gelişme ve yeni bilgileri yine sayfam üzerinden sizlere duyuracağım. Takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu