• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ücretsiz $5 Dynadot Bakiyesi Bakiyesi

Ücretsiz 5 Dolar
 • Beğen

Merhaba arkadaşlar, kendi alan adı kayıtlarımı gerçekleştirmiş olduğum yabancı bir firmanın yapmış olduğu güzel kampanyadan sizlere bahsetmek istiyorum. Ücretsiz olarak $5 değerinde bakiye kazanabilir ve bunu alan adı ya da firmanın satmış olduğu VPS Hosting hizmetinden yararlanmak için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olurken sizlerle paylaşacağım “REFERANS KODU” girişini sağlamak. Vermiş olduğum kod sayesinde $5 bakiye kazanacaksınız.

Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak siteyi ziyaret etmeniz ve üyeliğinizi oluşturmanız. Üye olmanızın ardından hesabınıza anında $5 yansıyacaktır.

BURAYA TIKLAYIN

Ya da üye olurken “9R8i8C8n29X7q9A” bu kodu Refer-a Friend alanına girmeniz gerekiyor.

NOT: Referansım olmadan üye olursanız $5 hediyesi gelmeyecek BİLGİNİZE.

Ücretsiz 5 Dolar Kazan

Ücretsiz $5 kazan

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI
 • zehra
  3 ay önce

  Birçok domain kayıt sitesi var. Maalesef ki bazı domain siteleri kullanıcıyı yanıltarak geli elde etmeye çalışıyor. Birçok kişi reklamlara kanıp bu firmalardan mağdur oldu. Dynadot sitesi güvenilir mi bilmem.

  1
  • enginozturk
   3 ay önce

   Merhaba, 2 yılı aşkın süredir birçok Webmaster arkadaşla birlikte kullanıyoruz. İlgili $5 hediye bakiyeyi 2 yıldır birçok defa sorunsuz aldım 🙂

   1