Sehabe – Tokyo Şarkı Sözleri


Sehabe’nin merakla beklenen ve Teaser’ını yayınladığı sözü ve müziği kendisine ait olan “Tokyo” isimli parçasının sözlerini merak edenler için aşağıda paylaşıyorum. Dikkat çekici bir Teaser’a sahip olan parçanın tüm klibini merakla beklediğimi söylesem yalan olmaz. İsterseniz kısaca Sehabe’yi tanıtayım sizlere;

Sehabe Tokyo şarkı sözleri

DUYURU: Yorum yapanlar arasından 5 kişiye çekilişle sürpriz hediyeler. Çekiliş son katılım tarihi 30.06.2018

Sehabe Kimdir?

Sahne ismi Sehabe olan Barış Çetin, 26.08.1988’de Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğdu. Ortaokul hayatının son dönemlerinde rap müziğe olan ilgisi hızlı bir şekilde artış göstermiş olup günümüzde de bu ilgisi devam etmektedir. 2003 yılına kadar rap müziğe olan ilgisi yalnızca bir dinleyici olarak devam ederken, bu yıl itibariyle yıllardır biriktirmiş olduğu tüm a’capellaları bir kaset çalar yardımıyla kaydetti. Fakat başlarda kendisini rap müzikte yetersiz bularak bir süre ara vermiştir.

Lise öğrenimini tamamlaması ardından müzik kariyerine tekrardan yoğunlaşan Çetin, ilk albümü için hazırlıklara 2006  yılında başlamıştır. “Vuslat Kayıt Evi” adını vermiş olduğu ilk stüdyosunu kardeşi “Yeis Sensura”nın desteğiyle 2007 ağustos’ta birlikte kurmuşlardır. Sosyal konular üzerine yoğunlaşan parçalarıyla dikkat çeken Sehabe, duygusal anlamda da yoğun şarkılarıyla dinleyenlerin kalbini çalmayı başardı.

Sehabe Tokyo Şarkı Sözleri

Ama ben Yozgat o Tokyo gibi
La Casa ne Papel’de Tokyo gibi
Woah woah woah woah ne biçim bu
Kız hem on üç gibi hem bir içim su
Bak gör karabasanı
Sen iste klipte para basarız…

BİLGİLENDİRME: Yalnızca “Teaser” paylaşıldığı için sözlerin bir bölümüne yer verilebilmiştir. Sözlerin tamamı için takipte kalın ve parçanın tamamının yayınlanmasını bekleyin.

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 Yorum )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Cevapla

Barış AKAĞAÇ

1 hafta önce

Bu fenaaaaaaaa tutar, ne zaman çıkar sizi takip ediyoruz çok güzel içerikler yayınlıyorsunuz,tebrikler…