PUBG Çılgınlığı Durdurulamıyor

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:41

pubg-giris-resmi

Kredieko

Dünyayı geçtiğimiz yıldan beri bir PUBG çılgınlığı kaptırdı gitti. Rekor üstüne rekora koşmaya devam eden oyun, Xbox One’a gelmesinin üzerinden 4 Milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Blue Hole, PUBG Crop ve Tencent gibi büyük firmaların ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Battle Royale ve FPP tarzındaki Playerunknown’s Battlegrounds, Xbox One‘da yayınlandıktan sonra büyük ses getirmeye sürekli devam ediyor. 1 ay geçmeden 3 Milyon kullanıcıya ulaşan oyun bir başka rekorunda sahibi olmuştu.

4 Milyon kullanıcıya ulaşmanın sevincini kutlamak isteyen ekip, oyunu satın alan ve ocak ayının sonuna kadar giriş yapan kullanıcılara ücretsiz 30 Bin BP değerinde puan hediye edecek. 31 Ocak 24:00 dan önce karakterini oluşturan herkes bu puanlara şubat ayında sahip olacak.

Kredieko

PUBG’nin bu başarısı sadece Xbox platformunda değil, Steam platformunda PC için geliştirilen sürümü 18.5 Milyon kullanıcıya ulaşarak ayrı bir rekor kırmayı başarıyor. Oyun her geçen gün daha popüler hale gelmesiyle birlikte yapımcılar oyundaki hileleri ve sorunları çok daha hızlı çözüme kavuşturmaya başladı.

Kredieko
Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.