Sinema - Müzik - Televizyon

Oğuzhan Koç – Yaradana Yalvartma Şarkı Sözleri

Oğuzhan Koç’un Yol Arkadaşım 2 Filmi için yorumlamış olduğu müzik gündeme oturacağa benziyor. Yol Arkadaşım 2 Film Müziği Yaradana Yalvartma video klibi ve sözleriyle sizler için paylaşıyorum. Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma Şarkı Sözleri ve video klibi.

Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın aldığı Yol Arkadaşım serisinin ikinci filmiyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek film için Oğuzhan Koç tarafından harika bir film müziği yorumu katıldı. Ayvalık’ta gerçekleştirdikleri yolculuk sonrasında yakın arkadaş, arkadaştan da öte dost olan Şeref ve Onur (film karakter isimleri) ikilisi üzerinden geçen 1 yıl ardından birbirlerine çok daha iyi kenetlenmiş durumda. İkili ilk filmin ardından görmediğimiz süreç içerisinde iş arkadaşlığının yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamış gibi görünüyor. Bakalım filmde bizleri neler bekliyor. Filmin müziğini filmden sahnelerin yer aldığı klip eşliğinde sözleriyle birlikte takip edebilirsiniz. Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma sözleri hemen video klibinin altında yer alacak.

Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma Dinle

Sözlerini Kenan Doğulu’nun yazmış olduğu Yaradana Yalvartma isimli parçanın Müziği ise Ufuk Yıldırım tarafından yapılmış. Elbette birçoğunuzun aklında Oğuzhan Koç ismi kazınacak. Çünkü harika bir yorum katarak şarkıyı seslendiren sanatçı aynı zamanda ilgili filmin başrollerinden birisi. Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma şarkısının sözleri ile eşlik etmek için videoyu başlatıp sayfayı birazcık aşağıya kaydırabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma Şarkı Sözleri

Aramıza dağlar düşmanlar yalancılar girdi
Beni sana herkes anlattı o bir şeytandır dedi
İnanamadim ben duyduğumda beni terkettiğini
Sende hiç vicdan yok canım

Aşkımıza gözler yalan sözler kitapsızlar girdi
Seni bana herkes oyunlarla kahretti geçti
Güvenemedin sen hislerinle seni aldattım sandın
Sende hiç insaf yok canım

Yaradana yalvartma yüreğime taş basma
Yaralıyım anla beni sorma düzelirim inşallah
Yaradana yalvartma yüreğime taş basma
Kendimi saldım beni sorma unuturum inşallah

Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma İndir

Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma mp3 indir aramasıyla sitemi ziyaret eden arkadaşlar için indirme bağlantısını altta bırakıyorum. İlgili bağlantı yardımıyla indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yol Arkadaşım 2 Film müziği sözleri ve Yol Arkadaşım 2 film müziği indir bağlantıları sizler için paylaşıyorum.

>>> Oğuzhan Koç Yaradana Yalvartma Mp3 İndir <<<

Not: İndirme bağlantıları parçanın yalnızca kısa ve tanıtım amaçlı 10-20 saniyelik versiyonlarına yönlendirecektir. Parçanın tamamı için satın almalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu