• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iphone ekran değişimi
 • Beğen

Yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da en başarılı ve popüler telefon üreticilerinden Apple’ın sevilen ve tek bir telefon serisi olduğunu eminim hepiniz biliyorsunuz. iPhone ismini taşıyan bu seri tüm dünyada büyük ilgi uyandırmanın yanı sıra kullanıcıların kaliteli bir telefon arayışının son bulmasını sağlıyor. Bazı durumlarda telefonunuzun başına istenmeyen bir kaza gelmesi ise oldukça muhtemelen bir sonuç. iPhone ekran değişimi nerede yaptırmanız gerektiği ve nasıl yapıldığına dair aklınızda benim gibi soru işaretleri olabilir. Bu konuda kendimde bir iPhone kullanıcısı olarak sizlerle bazı bilgiler paylaşacağım. Kendi yaşamış olduğum problem sonrasında uzun bir arayış gerçekleştirmiş olup en son Cep Market’e telefonumu emanet etmeye karar verdim.

Cep Market’e diğer kullanıcı ve hizmet alan müşterilerin yorumlarına dayanarak telefonumu emanet etmenin yanı sıra kullandıkları malzemelerin orijinal ve 1. Kalite olması da beni oldukça etkilemeyi başardı. Bunun yanı sıra Türkiye’nin en başarılı teknik ekibine sahip olduğunu düşündüğüm firma, oldukça uygun fiyatlı hizmetleriyle dikkat çekmeyi başarıyor diyebilirim. Gelin size biraz daha detaylardan bahsedeyim.

iPhone ekran değişimi fiyat listesi

iPhone Ekran Değişimi Nerede Yapılır?

iPhone cihazlarınızın ekran değişim çalışmalarını yaptırmak amacıyla ülkemizin dört bir yanında teknik servis noktaları bulmanız muhtemel. Fakat, kaliteli ve orijinal parça kullanan teknik servis bulmaksa biraz zor olabilmekte. Bunun yanı sıra yakın çevrenizde bulunmadığı takdirde telefonunuzu kargo ile göndermeniz gerekeceği ve elden teslim etmediğiniz için acaba güvenilir mi diye bir düşünceye kapılmanız da olası. Bunun yanı sıra anlaşması bulunmadığı takdirde kargo içinde sizden ücret istemesi muhtemel birçok firma bulunmakta.

iPhone ekran değişimi Kadıköy denildiğinde akıllara ilk olarak gelmeyi başaran Cep Market, Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce müşteriye hizmet ederek geçmişine baktığınızda 50 Bini aşkın müşteri bırakmış durumda. Bu müşterilerin birçoğu telefonunu kargo yoluyla firmaya göndererek kısa sürede onarım çalışmasından yararlanmayı başarmış. Bu kişiler arasında beni de sayabilirsiniz çünkü Antalya’da ikamet ediyorum ve Kadıköy’e elden telefon götürerek teslim etmem mümkün değil. Bana belirtmiş oldukları anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla telefonumu güvenle kargoladım ve aynı şekilde teslim aldım. Bu nedenle eğer çevrenizde yer alan teknik servis ve onarım noktalarına güvenmiyorsanız Cep Market’e gözünüz kapalı telefonunuzu teslim edebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar?

Evet birçoğunuzun aklında bu sorunun yer aldığından eminim. iPhone ekran değişimi ne kadar, güncel fiyatları nedir? Tüm bu sorularınıza kısaca yanıt vermeye çalışacağım fakat öncesinde oldukça uygun fiyattan değişim işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirtmek istiyorum. Yoğun ve geniş çaplı gerçekleştirmiş olduğum bir araştırma sonrasında birçok firmanın fiyat listesini ve müşteri yorumlarını inceleme fırsatı buldum. Olumlu görüşlerin oldukça fazla yer aldığı Cep Market ve ekibi, uygun fiyatlarıyla bir adım öne geçmeyi başarıyor.

iPhone ekran değişimi fiyat listesi ise aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz. Fakat bu listenin yazıyı yayımlamış olduğum tarihte girildiğini ve sitede yer alan güncel fiyatlarla arasında farklılıklar gösterebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu nedenle firma internet sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

iPhone Modeli Ekran Değişim Fiyatı
iPhone X 1499 TL
iPhone 8 229 TL
iPhone 7 199 TL
iPhone 8 Plus 249 TL
iPhone 7 Plus 199 TL

Güncel iPhone ekran değişimi fiyatı için; Ekran Değişimi Fiyatları Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aklınıza Takılmasın

Bazı konuların aklınıza takılabileceğini düşünerek bunlara cevap vermek istedim.

iPhone ekran değişimi garantiyi bozar mı? Bu sorunun cevabı hem “Evet” hem “Hayır”. Yapılacak değişim sonrasında daha öncesinde bulunan garantileriniz bozulacaktır. Fakat, Cep Market tarafından takılan sıfır ve garantili yeni ekranınızın 6 Aylık garantisi bulunmaktadır. Bir nevi garantinizi yenilemiş oluyorsunuz.
Ekran değişimi ne kadar sürer? Ekran değişimi işlemleri ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır.
Bilgilerime herhangi bir zarar gelir mi? Telefonunuzun içerisinde yer alan verileriniz, bilgileriniz veya fotoğraf / video gibi içeriklerinize hiçbir zarar gelmemektedir.

Bahsettiğim Cep Market internet sitesi; https://cepmarket.com.tr/

ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI
 • Hakan Çetin
  9 ay önce

  Teşekkürler Engin ÖZTÜRK beni cepmarket ile tanıştırdığınız için 👍🏻👍🏻👍🏻

  3
 • Armağan Sertek
  11 ay önce

  Selam iphone x arka camı değişimi var mı ?

  2
  • enginozturk
   11 ay önce

   Merhaba, evet arkada cam değişimi yapıyorlar şuanda 300 TL ücreti.

   2
 • Gaye Tatlıdil
  11 ay önce

  Merhaba bu cepmarket in Manavgat da şubesi var mı acaba ?

  2
  • enginozturk
   11 ay önce

   Maalesef, bildiğim kadarıyla yalnızca Kadıköy’de yer alıyorlar fakat Manavgat’tan kargo ile rahatlıkla gönderebilirsiniz telefonunuzu benim gibi.

   2