İnternet & Sosyal MedyaNasıl Yapılır & Merak Ediyorum

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Ülkemiz ve dünya genelinde geçtiğimiz yıl içerisinde en aktif olarak kullanılan ve sosyal medya kavramını adeta baştan yazan instagram ön plana görsellerin çıktığı bir sosyal medya. Hal böyle olunca kullanıcılar arkadaşları veya bazı sayfalar tarafından paylaşılmış olan fotoğrafları bilgisayar ya da telefonlarına indirmek isteyebiliyor. Fakat instagram sistemi içerisinde bu tarz bir işlevi engelleyebilmek için birçok önlem almakta. Fotoğrafları ekran görüntüsü olarak kaydetmek ve görüntü kalitesini kaybetmek istemeyen kullanıcılar ise orijinal görsel dosyasına nasıl ulaşılabileceğini merak ediyor. Bazense oldukça küçük görünen aslında büyük olduğunu düşündüğü resimleri daha büyük görebilmek için instagram profil fotoğrafını büyütme gibi yöntemler arıyor.

Sizler için hazırlamış olduğum bu yazıda instagram profil fotoğrafı büyütme 2018 isimli yazımda hazırlamış olduğum yöntemden daha gelişmiş ve stabil çalışan güncel internet sitesini paylaşacağım. Bu internet sitesine yalnızca profil fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterli. Geri kalan her şeyi sistem sizin için birkaç saniye içerisinde tamamlayacak. Peki, bu instagram profil fotoğrafı büyütme sitesi hangisi mi?

instagram profil resmi indirme sitesi

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Programsız

Birazdan sizlerle paylaşacağım internet sitesini adım adım nasıl kullanabileceğinizi anlatacağım. Bu internet sitesi sayesinde ayrıca instagram profil fotoğrafını indirme isimli yazımda yazmış olduğum üzere fotoğrafı indirmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Peki, instagram profil fotoğrafı büyütme programsız nasıl yapılabilir?

1. Öncelikle cep telefonunuzda yer alan instagram uygulaması ya da internet sitesi olan “instagram.com” adresine giriş yapın.

2. Arama çubuğuna gelerek profil fotoğrafını indirmek istediğiniz profile giriş yapın. İlgili profilin kullanıcı adını aklınızda tutun / ezberleyin.

3. Daha sonrasında “BURAYA” tıklayarak instagram profil fotoğrafı büyütme sayfasını ziyaret edin.

4. Karşınıza çıkacak sayfada yer alan “Search Username” yazılı kutucuğa aklınızda tuttuğunuz kullanıcı adını yazın. Bu sırada sistem otomatik olarak arama gerçekleştirecek ve birkaç saniye içerisinde ilgili kullanıcının profilini listeleyecektir. Profil ismine tıklayın.

5. Kullanıcı profiline tıklamanız ardından birkaç saniye içerisinde sistem karşınıza kullanıcının profil resmi ve bir indirme bağlantısı sunacaktır. Profil resmine tıklayarak instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak instagram profil fotoğrafı büyütme pc ya da mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir instagram profil fotoğrafı büyütme uygulaması kullanmanız gerek kalmayacaktır. Bilgisayar ya da telefonunuzu riske edebilecek, güvenilir geliştiriciler tarafından sunulduğundan emin olmadığınız instagram profil büyütme uygulaması kurmanıza gerek yoktur.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2019 Resimli Anlatım

Eğer sizde instagram profil fotoğrafı büyütme 2019 anlatımımızı yeterli bulmadıysanız ve aklınıza takılan kısımlar olduğunu düşünüyorsanız sizler detaylı bir resimli anlatım gerçekleştirdim. Aşağıda yer alan anlatımı inceleyerek kolaylıkla instagram profil büyütme sitesi üzerinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Adım 1

instagram profil fotoğrafını indirme

Adım 2

instagram profil resmini indirme

Adım 3

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ayy çok teşekkür ederim gerçekten harika bir paylaşım olmuş. Bana takip isteği gönderen kişilerin profilleri bazen gizli oluyor kim olduklarını bilmediğim için küçücük fotoğraftan da anlayamıyordum bu sayede büyütüyorum artık.

  2. Çok uzun zamandır Instagram kullanıyorum. En uyuz olduğum şeyler arasında ise Instagram profil fotoğrafını büyütemiyor olmamdı. Bu yüzden dolayı içeriğinizi çok beğendim. Gayet bilgilendirici bir yazı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün