Sponsorlu İçerik

İmar Durumu ile İlgili Profesyonel Destek Almak İster Misiniz?

İmar durumu raporu, yatırımların doğru analizlerle değerlendirilmesi ve yapılması planlan inşaatlara izinlerin alınabilmesi için gerekli olan projelerdir. Profesyonel alt yapısı ve alanında uzmanlaşmış imarsorgula.com ekibiyle birlikte imar durumu raporuna dair hemen hemen her hizmete ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde imar durumu sorgulama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için E-İmar adı altında sunulan çevrim içi hizmet sayesinde Türkiye haritası üzerinde konumlandırılmış herhangi bir bölgeyi işaretleyerek tüm il ve ilçelere ait E-İmar hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gayrimenkul alım ve satım işlemleriniz öncesinde bilgi sahibi olabilmek için dijital platform üzerinden sunulan imar sorgulama ve parsel sorgulama hizmetleri sayesinde büyük bir yükten kurtulabilirsiniz.

İmar Durumu Raporu Nedir?

Herhangi bir arsanın tam donanımlı bir şekilde değerlendirilmesi ve bu değerlendirme sonucunda sunulan rapora İmar Durumu Raporu adı verilmektedir. Aynı zamanda yeni bir inşaata başlamadan önce alınması gereken bir rapordur. Arsa niteliğinde gayrimenkulün incelenebilmesi ve üzerine yapılabilecek inşaatın kararlaştırılabilmesi için yapılması gereken bir değerlendirmedir.

Çevre plancısı, imar mühendisleri ve mimarların bir arada hizmet sunduğu Tuna Şehircilik ekibi, güvenilirliğiyle profesyonel anlamda imar durumu raporu üzerine hizmet sunuyor. İlgili inceleme işlemi sırasında inşaatın yüksekliği, yapının teknik özelliği gibi derin incelemeler de yapılmaktadır.

Herhangi bir arsanın terk, tevhid ve ifraz şartları gibi birçok bilgiyi bünyesinde barındıran, arsa üzerinde hangi tür inşaatların yapılacağının belirlenmesi için imar durumu raporu verilmektedir.

İSTANBUL İMAR SORGULAMASI İÇİN TIKLAYIN….

E DEVLET KAPISI SORGULAMASI İÇİN TIKLAYIN….

imar durumu raporu başvurusu

İmar Durumu Raporu Başvurusu

İmar durumu raporu başvurusu gerçekleştirmek için
www.imarsorgula.com web sitesini ziyaret edebilir ve bir üyelik kaydı oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturmanız ardından giriş sağlayarak online olarak teklif alabilir, imar durumu destek sistemi ile birlikte 7/24 kesintisiz bir şekilde internet sitesi üzerinden hizmet alabilirsiniz.

İlgili internet sitesi sayesinde E-İmar bilgileri alabileceğiniz gibi imar durumu raporu hizmetinden de yararlanarak ileriye dönük yatırımlarınıza kolaylıkla yön verebilirsiniz. İmar Sorgulama ekibi gayrimenkullerin bulunduğu konum, büyüklüğü, çevresinde bulunan ulaşım ve erişim ağları, genel lokasyon ve büyük projelere olan yakınlığı gibi birçok ufak detayı dikkate alarak imar değerlendirme raporu sunuyor.

Ayrıca sunulan durum raporları üst ve alt ölçekli planlarda durumları profesyonel bir yaklaşım ile değerlendirmeye alarak yapı çevresinde bulunan kısıtlayıcı etkenleri analiz ederek rapora dahil ediyor.

Sponsorlu içerik.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Birçok işte olduğu gibi emlak alırken de geçerli bir deyim vardır. Alırken kazanmak. maalesef birçok önemli detaya dikkat etmediğimiz için birçok alışveriş sonucu hüsranla bitiyor. Emlak alırken de imar durumu ile ilgili doğru ve faydalı bilgi edinmek şart.

  2. İmar affı düşünce olarak gayet mantıklı ama ülkemizde maalesef bazı şeyler hemen kötüye kullanılıyor. Yalnız arkadaşında belirttiği gibi ihtiyaç sahibi birçok kişide bu durumdan faydalanamadı. Bence detaylı olarak tekrar gözden geçirilip, 3-6 aylığına yeniden uzatılmalı.

  3. Geçen sene çıkan imar affı ile çok sayıda usulsüzlük yapıldı. Bunların acısı birkaç seneye çıkacaktır. Fakat işin garibi, amcam imar affı için başvuruda bulundu. Ödemesini de bankaya yaptı ama imar affından faydalanamadı. Haftalarca uğraştı ama bir sonuç çıkmadı. Şimdi de yatırdığı 47 bin lirayı almak için uğraşıyor. Bu kadar saçmalık olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün