• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İKSV’den 1000 Öğrenciye Kültür Sanat Kart

İKSV Kültür Sanat Kart Banner
  • Beğen

İKSV Kültür Sanat Kart Nedir, Ne Yapılır?

İKSV (İstanbul Kültür Sanat Vakfı)’nın öğrenimini Türkiye’de sürdüren ve YÖK’e bağlı Üniversitelerde öğrenim gören 18-25 yaş aralığında 1000 öğrenciye hediye edeceği 250 TL değerinde ücretsiz etkinlik kartıdır. İKSV vakıfının 2018 yılında düzenleyeceği tüm etkinliklerde kullanabilirsiniz.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı Hakkında

İKSV, kâr amacı gütmeyen, kamu yararına çalışan bir kültür kurumudur. 1973 yılından bu yana İstanbul’un kültür ve sanatını geliştirmek için çalışmalar yürütmektedir. Düzenli olarak İstanbul’da Film, Müzik, Tiyatro ve Caz festivallerinin yanı sıra yıl boyunca özel etkinlikler düzenliyor. İKSV ilk festivalini 1973 yılında gerçekleştirmiştir.

İKSV Kültür Sanat Kart Banner

Nasıl Başvurulur?

İKSV, Kültür Sanat Kart’a başvurmak oldukça kolay. Ortalama 1-3 dakika içerisinde başvuru formunu doldurabilirsiniz. Unutmayın son başvuru tarihi 28 Ocak 2018. Başvuru formundan hemen önce yazımızın içerisinde gizlediğimiz bilgiyi soru olarak yönelten İKSV hakkında kısa bilgiyi okumanızı tavsiye ederim.

BAŞVURU ADRESİ
KÜLTÜR SANAT KART HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ

iksv kültürsanat kart 1
iksv kültürsanat kart

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.