Sponsorlu İçerik

Güncel Godaddy Kuponlarına Nasıl Ulaşılır?

Son yıllarda teknolojinin hızlı gelişimi ve insanların internete olan ilgisinin artmasıyla birlikte birçok kişi gerek heves gerekse ticari amaçla bir internet sitesi açma gereksinimi duyuyor. Bir internet sitesi açabilmek için ihtiyacınız olan temel şeylerden birisi ise Domain. Bilmeyenler için kısaca Domain nedir bahsetmek gerekirse;

Domain; bir internet sitesinin barındırılmış olduğu sunucuya kolay erişim sağlamak ve akılda kalıcı olmasını sağlamak adına sunucunun IP adresine yönlendirme yapılan site adresidir. Örneğin halihazırda ziyaret etmiş olduğunuz bu “enginozturk.net.tr” adresi bir Domain’dir.

Domain Promosyon Kodları

Türk Lirasının geçtiğimiz yıllar içerisinde Dolar karşısında hızlı değer kaybı yaşamasıyla birlikte global uzantılarının kaydını gerçekleştirmek bizler için bir hayli maliyetli bir durum almaya başlamış durumda. Dünya genelinde domain tahsis ücreti konusunda bir zam gerçekleştirilmemiş olsa da TL’nin hızlı değer kaybı yaşaması sonucunda 1 alan adı kaydı gerçekleştirme yıllık 80-100 TL maliyetlere ulaşmış durumda.

Dünya genelinde en popüler internet uzantısı konumunda yer alan “.com” alan adı kaydı için istenilen ücretler maalesef bu durumda. Elbette daha ucuz ve pahalı uzantılarda bulunuyor. Fakat çoğunlukla akılda kalıcılık ve alışkanlıklar nedeniyle “.com” uzantısı tercih ediliyor.

Gerçekleştireceğiniz alan adı kayıtları öncesinde sizlerle keşfetmiş olduğum yeni bir internet sitesini paylaşmak istiyorum. Bu internet sitesi dünyanın en büyük domain kayıt firması olan Godaddy’nin en güncel alan adı kampanyalarını bizlerle buluşturuyor ve bu fiyatlar karşısında bir nebzede olsa rahatlamamızı sağlıyor.
https://www.domainpromocodes.com/coupons/Godaddy-Turkiye/

Güncel Godaddy Kuponları

Keşfetmiş olduğum bu internet sayfasını ziyaret ederek güncel kampanya ve kupon kodlarına ulaşabilir bu sayede yeni projelerinizi çok daha uygun maliyetle hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada dikkatimi çeken bazı kodlarda bulunuyor. Bu kuponlar sayesinde indirimli bir şekilde alan adı kaydı gerçekleştirmenin yanı sıra alacağınız Hosting yani barındırma hizmetinin yanında hediye edilen alan adına dahi sahip olabiliyorsunuz.

Benim dikkatimi çekmeyi başarmış bu yazıyı hazırladığım tarihte güncelliğini koruyan en dikkat çekici 2 kupon kodunu bu yazıya dahil ediyorum. Bu sayede ihtiyacınız olan internet sitesini çok daha uygun fiyata oluşturabileceksiniz. En güncel kodları takip etmek için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yalnızca Alan Adı Kaydı Gerçekleştirme
Godaddy üzerinden kaydını gerçekleştireceğiniz “.com” alan adlarında geçerli olmak üzere “CJC999TR” kodu sayesinde 64,99 TL’ye bir sınırlama olmaksızın dilediğiniz kadar alan adı kaydı gerçekleştirebilirsiniz.

Hosting Alana Domain Bedava
Benim en çok dikkatimi çeken kampanya bu oldu. Aylık 4,99 TL olan hosting paketine yıllık ödeme gerçekleştiren kullanıcılar için ücretsiz alan adı kaydı imkanı sunuluyor. Üstelik birçok alternatif uzantı arasından seçim yapma şansımız mevcut. Yıllık 60 TL’ye tekabül eden bu tutar yalnızca bir “.com” uzantı kaydına eşdeğer olmasına rağmen ekstra hosting hizmeti sağlıyor. Tek yapmanız gereken “CJCTR1HOS” promosyon kodunu girmeyi unutmamak.

Diğer kampanya, fırsat ve kupon kodlarından haberdar olmak ve güncel olarak sunulan tüm kupon kodlarını görebilmek için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz;
https://www.domainpromocodes.com/coupons/Godaddy-Turkiye/

Sponsorlu içerik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün