Sponsorlu İçerik

En Güzel Muhabbet Kuşu İsimleri

Muhabbet Kuşu İsimleri

Birlikte yaşamaya karar verdiğimiz, küçük ama sevimli dostlarımıza hangi ismi koyacağımız konusunda kararsız olduğumuz anlar olabilir. Muhabbet kuşlarının bazı isimleri daha rahat öğrenebildiği, söyleyebildiği biliniyor. En güzel muhabbet kuşu isimleri listesini oluştururken bunun gibi önemli detaylara dikkat ederek yazımızı sizlerle paylaştık.

Her hayvan sever kişi için sahiplendiği minik dostları fazlasıyla önem arz etmektedir. Sevimli ve bir o kadarda sevgiye muhtaç olan bu dostlarımız güzel bir ismi hak ediyor. Muhtemelen Kuş isimleri denildiğinde aklınıza binlerce farklı örnek geliyordur.

Muhabbet Kuşu İsimleri

Sizler için bir araya getirdiğim bu listede binlerce kuş ismi arasından elemeler yaparak muhabbet kuşu isimleri listesinde yer alması gerektiğini düşündüğüm ve bu kuş türü için uygun olacak isimleri paylaştım. Kuşunuzun cinsiyeti ve rengi gibi detaylara dikkat ederek onun için en uygun olan ismi bu liste sayesinde rahatlıkla seçme fırsatı bulacağınızı düşünüyorum.

Muhabbet kuşunuzun cinsiyetine bağlı olarak seçim yapmak isteyen kişiler için listemi ikiye böldüm. Listeme öncelikle erkek kuş isimleri ile başlayarak daha sonrasında dişi muhabbet kuşları için önerilerle devam edeceğim.

ArsızBenekliBonibon
CesurCikletZiya
KamilFıstıkPaşa
Erkek Muhabbet Kuşu İsimleri

Muhabbet kuşunuzun öğreneceği ilk kelimelerden birisinin ismi olacağını unutmamalısınız. Bu nedenle isim seçimi yaparken dikkatli olmalı ve sürekli duymaktan sıkılmayacağınız bir isim seçmelisiniz. Bazı kelimeleri söylemeyi öğrenen bu dostlarımız sık sık ismini tekrarlayacaktır 🙂 Çoğu hayvan sever gibi sizde kuşunuzun cinsiyetini öğrenerek buna göre bir isim seçimi yapabilirsiniz. Eğer muhabbet kuşunuz dişi ise Dişi muhabbet kuş isimleri önerilerimiz şunlar;

AliyeBıdıkÇılgın
ÇıtıPıtıMaviNazar
ŞekerŞımarıkZeytin
Dişi Muhabbet Kuşu İsimleri

Gerek çevrem gerekse internet üzerinde yapmış olduğum ufak çaplı bir araştırma neticesinde her iki cinsiyet içinde en fazla beğeni alan 9’ar isim örneğine burada yer verdim. Sizlerde kendi isim önerilerinizi ve varsa muhabbet kuşunuzun ismini yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz. Zeki bir tür olan muhabbet kuşları zamanla bazı kelimeleri öğrenecek ve beklemediğiniz bir anda bunları tekrarlayarak sizi şaşırtmayı başaracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün