Cep Market Güvenilir Mi?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:03

cep market güvenilir mi

Kredieko

Cep Market, cep telefonlarınızın ihtiyaç duyabileceği hemen her konuda tüketicilere destek ve hizmet sağlayan bir kurumdur. Türkiye’nin önde gelen ekran değişim ve onarım firmalarından birisi olan Cep Market, başarılı çalışmaları ve örnek davranışlarıyla ülkemizin önde gelen akıllı telefon tamiri adreslerinden birisi olmayı başarmıştır. Web siteleri üzerinden yayınlamış oldukları fotoğraf ve videolar ile yapmış oldukları çalışmaları kullanıcılarına en ince detayına kadar paylaşarak herhangi bir sorun karşısında nasıl bir çalışma sağlandığını gözler önüne sürüyor.

Cep Market, 12 yılı aşkın bir süredir İstanbul Kadıköy bölgesinde yer alan merkezi üzerinden çalışmalarını gerçekleştiriyor. 2006 yılından bugüne birçok tüketicinin yardımına koşan ve teknolojiyi yakından takip eden firma yaşamış olduğunuz tüm sorunları profesyonelce çözüme kavuşturuyor. Zaman içerisinde yapmış oldukları onarım ve değişim çalışmaları sayesinde tecrübe kazanan ekip günümüzde Türkiye’nin en başarılı cep telefonu tamiri ve ekran değişimi işlemlerini gerçekleştirmeyi başarıyor.

Cep Market Logo
Cep Market Logo

Cep Market Hakkında

Cep Market, 12 yılı aşkın tecrübesi ve 50 Bini aşkın memnun müşteri sayısı ile güvenilir bir hizmet vermeye devam ediyor. Tüm çalışmalarını resmi bir şekilde belgelendirerek gerçekleştiren ekip, herhangi bir problem yaşamanız halinde sizlere tam güvence sağlayan garanti hizmeti sayesinde her an yardımınıza koşuyor.

Kredieko

Cep Market, İstanbul’un Kadıköy ilçesi sınırları içerisinde yer alan ekran değişim ve cep telefonu tamir merkeziyle hizmet veriyor. Tüm marka ve model cep telefonları için destek talep edebileceğiniz ekip, alanında uzman çalışanları sayesinde operasyon işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyor.

Cep Market Güvenilir Mi?

Cep Market güvenilir mi? Birçoğunuzun merak ettiği bu soruyu biraz rakamlardan yardım alarak cevaplamak istiyorum. Sizlerle bu yazıyı paylaşmış olduğum 4 Ağustos 2018 tarihinde firmanın gerçekleştirmiş olduğu çalışmaların rakamsal değerleri şu şekilde;

 • 12 Yılı Aşkın süredir Cep Market’e güvenerek hizmet alan müşteri sayısı toplamda 50.389’dur.
 • Cep Market bu süre içerisinde toplamda 41.758 Cep telefonu tamir işlemi gerçekleştirmiştir. (Ekran değişimi dahil)
 • Cep Market yine bu süreç içerisinde toplamda 8.631 adet tabletin tamir işlemini gerçekleştirmiştir.

Görüldüğü üzere toplamda 50 bini aşan müşteri portföyü sayesinde Türkiye’nin lider telefon tamiri ve ekran değişimi adreslerinden birisi olmayı başaran ekip, hızlı ve güvenilir çalışması sayesinde kullanıcıların kalbini çalmayı başarıyor. Yakın zaman önce Apple marka ve iPhone 7 model cep telefonum için talep ettiğim tamir işlemine çok kısa sürede dönüş yaparak çalışmaları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirtmek isterim. Oldukça uygun bir fiyata kaliteli bir çalışma gerçekleştiren ekip aynı zamanda uygun fiyatlarıyla benim dikkatimi çekmeyi başardı diyebilirim.

Kredieko
Etiketler:, ,

Cep Market Güvenilir Mi? için yapılan yorumlar : 6 Yorum yapıldı


 1. Zülal Karaca  yorumladı. 17:03 - 04 / 08 / 2018:

  Bir keresinde iPhone 7 ekran değişimi yaptıracaktım, bi kaç yere sordum kafam karıştı, internetten Cepmarketi buldum, şu an için sorun yok halen kullanıyorum, tavsiye ederim

 2. Ayşegül Durgun  yorumladı. 01:07 - 05 / 08 / 2018:

  Kadıköy cepmarkete ekran değişimi yaptırdım, sorun yok tavsiye ederim 👍🏻👍🏻👍🏻

  Teşekkürler Cepmarket

 3. Yiğit Murat  yorumladı. 21:43 - 05 / 08 / 2018:

  Samsung s8 ekran değişimi için cepmarket e gittim, s8 ekran tamiri ve Samsung cam değişimi konusunda gayet başarılı, kurumsal bir firma, merdiven altı değil.
  Kredi kartı geçiyor, vs… tavsiye edilir bir yer

 4. Bircan Yelalmış  yorumladı. 22:18 - 06 / 08 / 2018:

  Samsung Note 8 cam değişimi videolarını seyredip, çok etkilendim, 3 saat de teslim aldım, cam değişimi ekran değişimi olayında başarılı bir yer, tavsiye ederim

 5. Mücahit Edik  yorumladı. 01:21 - 09 / 08 / 2018:

  General Mobile Gm8 ekran değişimi ile tanışdık, düzgün çocuklar tavsiye ederim, çayları güzel 😊

 6. Denizhan Akkayalı  yorumladı. 15:47 - 09 / 08 / 2018:

  Antalya Manavgat dan Kargo ile telefon tamiri yaptırmak istiyordum önce tereddütlerim oldu tabiki, daha sonra İstanbul daki mağazalarına telefon açtım görüştüm, kendilerine güvenerek cihaz gönderdim.
  3 günde telefonum yapılıp geri geldi, teşekkürler CEPMARKET

  https://www.youtube.com/watch?v=Un8XDu05Z6Q

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.