Sponsorlu İçerik

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvurusu

BDDK tarafından paylaşılmış resmi açıklamaya göre ülkemizde bankalardan kredi kartı hizmeti alan tüketicilerin toplam borcu 103 Milyar TL’yi aşmış durumda. Bu konuda bir çalışma yürüten hükümet yetkilileri Ziraat Bankası işbirliğinde “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” adı altında bir paket sunuyor. Birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştiren tüketiciler tüm bankalarda yer alan kredi kartı borçlarını kapatırken bu borçları tek çatı altında daha düşük faiz oranlarıyla ödeme fırsatı yakalıyor.

Kısaca, Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir?

Birleştiren İhtiyaç Kredisi, Cumhurbaşkanı tarafından duyurusu yapılan ve kredi kartı borçlarını ödemekte güçlük çeken gecikme faizlerinin altından kalkmakta zorlanan tüketiciler için sunulmuş bir ödeme kolaylığı projesidir. Bu proje kapsamında tüm bankalarda bulunan kredi kartlarınızın borcu Ziraat Bankası tarafından ödenerek size aynı tutarda “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” adı altında düşük faiz oranıyla kredi hizmeti sunulacaktır.

İlgili kredi fırsatı 24 ay ve 60 ay vade seçenekleriyle sunulurken %1.10 gibi düşük faiz oranıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Sizde ilgili kredi fırsatından yararlanmak ve borçlarınızı daha kolay bir ödeme planı eşliğinde tek çatı altında ödemeye devam etmek istiyorsanız daha detaylı bilgi almak için; birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında Kredieko tarafından yayınlanan detaylı yazıya bir göz atabilirsiniz.

Kredieko tarafından paylaşılan bilgiye göre faiz oranları şu şekilde;

24 Ay vade seçeneği için aylık %1.10,

60 Ay vade seçeneği için aylık %1.20 faiz oranı.

www.kredieko.com

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Benimde parça parça 4 tane kredim vardı. Sanırım bu kararla birlikte hepsini tek bir kredi yapabiliyorum. İnşallah öyledir de 4 günde bir kredi ödemesi yapmaktan kurtulurum.

  2. Acil paraya ihtiyacım var. Ödemelerimi düzenli yaptığım halde dün banka personeli kredi alamayacağımı söyledi. Bunların sistemi nasıl çalışıyor anlamadım. Ödemelerimi düzenli yapıyorum, kredilerimi aksatmıyorum ama yeni bir kredi vermiyorlar.

  3. Tam aradığım krediymiş bu Birleştiren İhtiyaç Kredisi… %1.10 faizde günümüzde çok düşük sayılabilir. Acaba direk direk başvuruda alabiliyor muyuz? maksimum bir değeri var mı? Kefil isterler mi?
    Ben 2. el araba almayı planlıyorum bu yüzden miktar biraz fazla olacak. Umarım kefil istemezler….

    1. Merhaba Taner, maalesef bu kredi ile Araba almanız mümkün değil. Bu kredi yalnızca farklı bankalarda bulunan Kredi Kartlarınızın borcunu kapatarak tek bir yerde toplanmasını sağlıyor. Banka bu işlem için diğer bankalarda yer alan kartlarınızı kapatmanızı istiyor ve talep etmeniz halinde kendi bankalarından kredi kartı veriyor, diğer kart borçlarınızı ödüyor (elden para vermiyorlar) ve size kendi bankaları üzerinden kredi vermiş olarak gösteriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün