• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Reklam Ver

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvurusu

birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu
  • 5 Yıldız
    Loading...

BDDK tarafından paylaşılmış resmi açıklamaya göre ülkemizde bankalardan kredi kartı hizmeti alan tüketicilerin toplam borcu 103 Milyar TL’yi aşmış durumda. Bu konuda bir çalışma yürüten hükümet yetkilileri Ziraat Bankası işbirliğinde “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” adı altında bir paket sunuyor. Birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştiren tüketiciler tüm bankalarda yer alan kredi kartı borçlarını kapatırken bu borçları tek çatı altında daha düşük faiz oranlarıyla ödeme fırsatı yakalıyor.

Kısaca, Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir?

Birleştiren İhtiyaç Kredisi, Cumhurbaşkanı tarafından duyurusu yapılan ve kredi kartı borçlarını ödemekte güçlük çeken gecikme faizlerinin altından kalkmakta zorlanan tüketiciler için sunulmuş bir ödeme kolaylığı projesidir. Bu proje kapsamında tüm bankalarda bulunan kredi kartlarınızın borcu Ziraat Bankası tarafından ödenerek size aynı tutarda “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” adı altında düşük faiz oranıyla kredi hizmeti sunulacaktır.

İlgili kredi fırsatı 24 ay ve 60 ay vade seçenekleriyle sunulurken %1.10 gibi düşük faiz oranıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Sizde ilgili kredi fırsatından yararlanmak ve borçlarınızı daha kolay bir ödeme planı eşliğinde tek çatı altında ödemeye devam etmek istiyorsanız daha detaylı bilgi almak için; birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında Kredieko tarafından yayınlanan detaylı yazıya bir göz atabilirsiniz.

Kredieko tarafından paylaşılan bilgiye göre faiz oranları şu şekilde;

24 Ay vade seçeneği için aylık %1.10,

60 Ay vade seçeneği için aylık %1.20 faiz oranı.

www.kredieko.com
Reklam Ver
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.