• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Apple Yeni Dizisi İçin Oscar Ödüllü Filmin Yönetmeniyle Anlaştı

Damien Chazelle
  • Beğen

Apple, yeni dizisi için Oscar ödülü alan La La Land filminin yönetmeni olan Damien Chazelle ile anlaştı. Yönetmen eleştirmenler tarafından oldukça sevilen bir isim.

Apple TV’yi ve iTunes’u Netflix ve Hulu gibi platformlarla yarışabilmesi için bir süredir orijinal içerikler üretmeye çalışan Apple bunun için oldukça büyük anlaşmalar yapıyor. Orijinal içerik Apple’ın uzun süredir denediği bir içerik yöntemi ve son dönemde çok daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Apple son yıllarda rakiplerinin hızlı yükselişlerini ve sektörün geleceğini fark etmiş olacak ki artık büyük yatırımlar yapmaya başladı.

 

Steven Spielberg’le 80’lerin popüler korku dizisi olan Amazing Stories veya bilinen Türkçe adıyla “İnanılmaz Öyküler” ile ciddi yatırımlarını başlatmıştı. Jennifer Anniston ve Reese Witherspoon’un baş rollerinde yer alacağı bir komedi dizisinide kendi platformuna katacağını duyuran Apple, şimdi de La La Land’in ünlü yönetmeni Damien Chazelle ile de bir dizi için anlaşmaya vardı.

Damien Chazelle 2

Henüz ismi veya konusu açıklanmayan dizinin prodüksiyonunda La La Land’in prodüksiyonunda yer alan Jordan Horowitz ve Fred Berger’in de yer alması heyecanlandırıcı. Ayrıca Apple’ın orijinal yapımlar için 1 Milyar dolarlık bir bütçe ayırdığını hatırlatalım.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.