Haber & Teknoloji

8.Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali

Ülkemizin en büyük festivalleri arasında yer alan ve Uluslararası bir üne sahip olan “Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali” bu yıl da bizlerle. Festival tarihinin yaklaşmasıyla birlikte detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Son bilgilere göre festival tarihi hakkında tüm detaylar yazım içerisinde sizlerle paylaşılacak. Doğup büyüdüğüm ve halen yaşamaya devam ettiğim Manavgat’ı Manavgat yapan festivallerinden yalnızca birisi olan Motosiklet Festivali’ne kesinlikle katılmanızı tavsiye ediyorum.

8.Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali – 2018

8. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali

Her geçen yıl daha popüler bir festival haline gelmeyi başaran Manavgat Motosiklet Festivali geçtiğimiz yıllarda yurt dışından birçok Motosiklet kulübü ve ziyaretçiyi ağırladı. Turizm’in canlanması ve desteklenmesinin yanı sıra Deniz ve Doğa’nın bütünleştiği Sorgun bölgesinde gerçekleştirilen festival bu yıl nerede yapılacağı henüz kesin değil. Festivalin tarihi konusunda da henüz resmi mecralardan bir duyuru veya bilgilendirme yapılmamış olsa da tahminlere göre 11-12-13-14 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirileceği düşünülüyor. Etkinlik ile ilgili aşağıda paylaşacağım fotoğrafta da görebileceğiniz üzere tarih olarak sizlerle paylaştığım bilgi yer alıyor.

Bu yıl 8. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali düzenlenmesi beklenirken, 2018 Manavgat Motosiklet Festivali katılımcıları arasında kimlerin yer alacağı ise henüz bilinmiyor. Etkinlik programının açıklanmasını merakla beklediğimi söylesem yalan olmaz 🙂

8. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali Etkinlik Takvimi

8. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali etkinlik programı için Manavgat Belediyesi resmi internet sitesini takip edebilirsiniz. Sizler için bende yakından takip ederek bu sayfa üzerinden açıklandığı takdirde anında güncelleyerek paylaşacağım.

Manavgat Motosiklet Festivali 2018

2 Yorum

  1. Motosiket tutkusu gerçekten bambaşka… Hangi tutku sizi sabahın köründe kaldırıp, hiç tanımadığın kişilerle motosiklet üzerinde il il gezdirebilir ki? Tehlikeli falan demeyin. En azından 10 metre bile olsa bir kere motosiklet kullanın ve ondan sonra yorum yapın.

  2. Bir motosiklet delisi olarak bu etkinliği kaçırmam çok kötü oldu. Neyse, bu yaz katılırız artık. Türkiyede bir kadın olarak motosiklet kullanıcısı olmak doğrusu biraz zor. ama her şeye rağmen motosiklet çok ayrıcalıklı bir tutkudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün