Astroloji

2019’da Burçları Neler Bekliyor?

2019 yılında bizi neler bekliyor? 2019 yılında hangi burç neler yaşayacak, aşk hayatınızda ne gibi yenilikler meydana gelecek? İkili ilişkiler ne yöne ilerliyor? Sizler için uzmanlarla görüşerek oluşturduğum ücretsiz 2019 Burç yorumları yazıma hoş geldiniz. Yenil yılda bir iş terfisi mi yoksa yeni bir ilişki mi başlıyor acaba? İşte tüm sorularınızın yanıtı.

Burçlara Yeni Yıl Tavsiyesi

Yeni yıla günler kala herkes kendine göre bir yeni yıl planı hazırlarken sizin seçemeyeceğiniz bazı gelişmelerde kendi çapında planlarını hayata geçirmeyi bekliyor. Bu yıl içerisinde 2019’da burçları neler bekliyor merak ediyor musunuz?

Koç Burcu

2019’da Koç Burcunu Neler Bekliyor?

2019 yılına girmemizle birlikte Koç burcu üyeleri kalplerinin seslerini dinleyecekleri bir yıla giriş yapacaklar. 2019’da adeta hayat koç burçları için yeniden başlıyor. Bu yıl hayatınızda birçok değişim fark edecek ve bunları kabulleneceksiniz. Yeni yılın coşkusu size oldukça iyi gelecek.

Boğa Burcu

2019’da Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

2019 yılıyla birlikte Boğalar hayatlarına yön verecek bazı yeni kararlara imza atacaklar. Geçtiğimiz yıllarda kendinizi bir miktar değersiz hissetmiş olabilirsiniz fakat bu yıl ne kadar değerli olduğunuzu size hatırlatacak anlar yaşayacaksınız. Hayatınızda hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına emin olabilirsiniz. Geçmişte ilişkilerle ilgili kafanızda ne gibi düşünceler ve bakış açışı oluştu bilmesek de bu yıl ilişkiler açısından yep yeni bir bakış açısına sahip olacaksınız.

İkizler Burcu

2019’da İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yılın müjdesi İkizlerin kulağında çalmaya başladı bile. Bu yıl ikizler için oldukça şanslı geçecek. Bu yıl hayatınızda yaşayacağınız bazı değişimler size harika hissettirecek ve muhteşem bir yıl geçireceksiniz. Bazı konularda bolca emek sarf ettiğinizi biliyoruz, bu yıl hiçbir emeğinizin boşa gitmeyeceğini söyleyebilirim. Hayatta her şeyin sil baştan yaşanabileceğinin farkına varacaksınız.

Yengeç Burcu

2019’da Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk kapıyı çalıyor desek sanırım yanılmayız. Bu yıl Yengeçler için bambaşka bir yıl. Bu yıl aşk yengeç burcunu es geçmeyecek. Yengeçler bu yıl birçok sorunun üstesinden gelmeyi başaracak. Başkalarından ziyade kendiniz için çaba sarf etmeye başlayacağınız bu yılda derin bir “Oh” çekebileceğiniz bir yıl geçireceksiniz.

Aslan Burcu

2019’da Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Geçtiğimiz yıl içerisinde maddiyat konusunda biraz zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Eğer sizde bir Aslan burcuysanız maddiyat konusunda 2019’un size müjdeli geleceğini söyleyebiliriz. Bu yıl çevrenizde olup bitenleri daha net görebilecek ve yalanlardan ziyade gerçekleri görmeyi başaracaksınız. Kendi yararınıza kararlar vermekte zorlanmayacak, kimsenin yardımına ihtiyacınız olmadığını onlara göstereceksiniz.

Başak Burcu

2019’da Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Başaklar bu yıla hızlı başlayacak ve çevresine kendisini göstermeyi başaracak. Kendinizi kanıtlayabileceğiniz ve 2019’un hızına sizden daha iyi kimsenin yetişemeyeceğini onlara göstereceksiniz. Kendinize daha çok vakit ayıracağınız bu yılda bazı şeyleri başarabileceğiniz aklınızdan bile geçmezken onları ne kadar kolay başardığınıza şaşıracaksınız.

Terazi Burcu

2019’da Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Terazi burcu bu yeni yılda yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. Yeni yıl terazi burçları için oldukça iyi geçecek. Emeklerinizin boşa gitmeyeceği ve karşılığını fazlasıyla alacağınız bir yıla giriyorsunuz. Yıllardır arayış içerisinde olduğunuz huzur bu yıl kapınızı çalacak.

Akrep Burcu

2019’da Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bu yılın en cesur burcu kim diye sorarsanız cevabım Akrep olacaktır. İçinde gizlenmiş cesareti bulacak olan Akrepler için 7 yıl sürecek bir yolculuğun ilk adımları atılıyor. Monoton veya yavaş bir hayatınız olduğunu düşünüyorsanız hazır olun çünkü 2019’la birlikte çok daha hızlı bir hayat temposu içerisine giriyorsunuz. Geçmişinizin üzerine bir çizgi çekerek bembeyaz ve yeni bir sayfa ile hayatınıza devam edeceksiniz.

Yay Burcu

2019’da Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Karşılıklı sevgi bu yıl Yay burcunun kapısını çalıyor. Deliler gibi seveceğiniz bu yılda sevginiz karşılıksız kalmayacak. Şansın her an başucunuzda durduğunu hissedeceğiniz birçok an yaşayacaksınız. İlişki konusunda çok yoğun ve yorucu bir yıla giriyorsunuz. 2019 geçtiğimiz birkaç yıla göre sizin için yeni bir dönemin başlangıcı olacak gibi görülüyor.

Oğlak Burcu

2019’da Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Daha önce yatırım yapma konusunda neler düşünüyordunuz bilmiyorum ama bu yıl Oğlak burcu için bolca yatırım ifade ediyor. Hayat standartlarınızda yaşanacak yükseliş sayesinde daha güzel bir yaşama adım atıyorsunuz. Daha güçlü olabileceğiniz ve o gücü kazanabileceğinizin farkına varmalısınız. Korkunun bu gibi durumlarda hiçbir faydası olmadığını ve başarabileceğinizi göreceksiniz.

Kova Burcu

2019’da Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Hayatınızda yeri olmadığını düşündüğünüz bazı duygulara kendinizi kapatacaksınız. Kova burçları bu yıl çevresindeki insanlar için bir ilham kaynağı olacak. Yeni yıla derin ve güçlü bir nefes alarak başlamalısınız çünkü bu yıl iş hayatınız çok daha önemli bir yere ilerliyor.

Balık Burcu

2019’da Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yeniliklerin sizi mutlu edebileceğini bu yıl fark edeceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz ve aklınızdan çıkaramadığınız bazı konuların üzerini örtmenin zamanı geldi. Geçmiş yaralarınızı saracağınız bu yılda Balık burcunu birçok tesadüf bekliyor. Kendi içinizde daha huzurlu olmayı başaracaksınız.

Etiketler

6 Yorum

  1. Ben bu burç olayı için aynı fala inanma falsız da kalma cümlesi gibi burca inanma burçsuz da kalma diyenlerdenim. pek inanmam ama denk geldi mi boğa da neler varmış bir okurum. Yazılana göre 2019 güzel geçecek gibi görünüyor aynen dediği gibi de bu yıl çok ciddi bir karar aldım. Bakalım sonucu nasıl olacak?

  2. Akrek burcu insanı bu kadar güzel anlatılamazdı heralde… Burç yorumlarınızı hazırlayan kişinin ismini öğrenmek isterim. Diğer açıklamaları da okuyunca bu işte başarılı olduğu gerçekten de aşikar.

    1. Merhaba, maalesef kendisinin ismini paylaşamıyorum. Fakat dönem dönem kendisiyle görüşerek bu tarz paylaşımlar yapacağım.

  3. Kova burcu ile ilgili yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum. Sizlerden ricam burçların yükselenleri ile ilgili de bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Kova burcunun yükseleni ile ilişkisini çok merak ediyorum.

  4. Bende balık burcuyum ama bu burç olayları bana çok saçma geliyor. Doğru olduğunu düşünelim. Dünyada tahminen 6 milyar insan yaşıyor. Ee 12 tane burç var. Saçmalık değil mi bu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün